Dane kontaktowe

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ANNOPOLU

ul. Leśna 2, 23-235 Annopol


tel./fax (15) 86-13-404
781-140-390 (pomoc społeczna)
513-061-323 (pomoc społeczna)
782-183-748 (świadczenia rodzinne)


email: sekretariat@annopolops.pl


Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ePUAP):
/OPSANNOPOL/SkrytkaESP


Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 07:30 – 15:30

Pierwszego Października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Z tej okazji odbyło się uroczyste spotkanie w Klubie Senior+ w Wymysłowie.

Uroczystość rozpoczęła Pani Kierownik Klubu Senior+ Urszula Jarosińska-Paćkowska, która serdecznie przywitała Seniorów oraz zaproszonych gości – Pana Mirosława Gazdę Burmistrza Annopola; Pana Józefa Paćkowskiego z-cę Burmistrza; Panią Bogumiłę Iracką-Burek Radną i sołtys Wymysłowa; Panią Ewę Opoka Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Annopolu oraz Panią Agatę Słapczyńską pracownika socjalnego OPS Annopol. Kierownik złożyła najserdeczniejsze życzenia dla Seniorów z okazji ich świeta.. Następnie głos zabrał Pan Mirosław Gazda Burmistrz Annopola. W przemówieniu docenił rolę osób starszych w codziennym życiu, złożył serdeczne życzenia, wręczył Seniorom listy gratulacyjne oraz słodki upominek w postaci tortu. Następnie życzenia złożyli Pani radna oraz Kierownik OPS w Annopolu.
Dzień Seniora nie mógł się odbyć bez „Hymnu Seniora”, który odśpiewali Seniorzy z Klubu przy akompaniamencie Pana Mirosława Ciupaka – instruktora muzyki. Spotkanie przebiegło w miłej, radosnej atmosferze i na pewno na długo zostanie w pamięci.