Dane kontaktowe

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ANNOPOLU


ul. Leśna 2, 23-235 Annopol 

tel./fax (15) 86-13-404
781-140-390 (pomoc społeczna)
513-061-323 (pomoc społeczna)
782-183-748 (świadczenia rodzinne)


email: sekretariat@annopolops.pl


Godziny pracy:
poniedziałek, wtorek, środa, piątek: 7:30 – 15:30
czwartek: 8:00 – 16:00
Deklaracja Dostępności

Link do strony Przejdź do: Deklaracja Dostępności

Przeciwdziałanie przemocy
Przeciwdziałanie przemocy
Ważne strony

Link do strony Przejdź do: Ministerstwo Rodziny, Pracy 
i Polityki Społecznej


Link do strony Przejdź do: Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie


Link do strony Przejdź do: Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej ePUAP


Link do strony Przejdź do: Empatia Portal informacyjno-usługowy


Link do strony Przejdź do: Strona Gminy Annopol


Link do strony Przejdź do: OPS Portal pomocy społecznej


Link do strony Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej Miasta i Gminy Annopol


Link do strony Przejdź do: Punkt informacji prawnej Gminy Annopol

GKRPA Annopol
GKRPA Annopol
Strategia
Link do dokumentu w fotmacie PDF, Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Annopol na lata 2018 - 2024
Link do strony Przejdź do: Strona Facebook Ośrodka Pomocy Społecznej w Annopolu

40 dzieci  z terenu Gminy Annopol wzięło udział  w zorganizowanej w dniu 03.07.2018r. wycieczce do Parku Rozrywki i Miniatur – Sabat Krajno oraz Jaskini Raj.

Wycieczkę zorganizowała GKRPA we współpracy z OPS, pracownicy socjalni wytypowali listę uczestników wycieczki. W trakcie wycieczki dzieci miały okazję skorzystać z wielu atrakcji jakie proponuje Park Rozrywki,  między innymi z jednego z największych parków linowych w Polsce, zbudowanego  w całości na palach, projekcji filmu w kinie 3D.

Wiele niezapomnianych wrażeń dostarczyła uczestnikom Aleja Miniatur umożliwia  ona podróż po całym świecie w zaledwie kilka godzin! Tutaj  dzieci przeniosły się prawie na wszystkie kontynenty świata aby poznać kulturę i architekturę z najróżniejszych zakątków globu.

W parku znajdują się miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłych miejsc stworzonych przez naturę. Prawie wszystkie miniatury zostały wykonane w skali 1:25. Szczególnym wyjątkiem jest Watykańska Bazylika Świętego Piotra, która jako jedyna. w Europie została wykonana w skali 1:13. Na terenie Alei znajdują się również jedyne w Europie miniatury nieistniejących już wież World Trade Center mierzące z iglicą ok. 20 metrów wysokości (skala 1:25). Aleja Miniatur  liczy ponad 50 budowli.

Po spacerze Aleją Miniatur na dzieci czekał relaks w lunaparku który gwarantował dobrą zabawę. Na dzieci czekały takie atrakcje jak strefa dmuchanych zamków z 7 metrową zjeżdżalnią czy dmuchaną dżunglą, elektryczne łódeczki. Na terenie Parku Rozrywki dzieci zjadły smaczny obiad.

Kolejnym etapem wycieczki było zwiedzanie Jaskini Raj. Jaskinia „Raj” jest jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich i jedną z najpiękniejszych jaskiń krasowych naszego kraju. Zachwyca bogactwem i różnorodnością kalcytowych form naciekowych. Występują tutaj skupiska stalaktytów o unikatowym na skalę światową zagęszczeniu. Jaskinia uznana została za rezerwat przyrody nieożywionej i stanowisko archeologiczne. Po miło spędzonym dniu dzieci pełne niezapomnianych, wakacyjnych wrażeń bezpiecznie wróciły do domów.